Оформлення купівлі-продажу транспортних засобів

ТОВ «Торговий Альянс» надає послуги з оформлення договору купівлі-продажу на легкові автомобілі, вантажні автомобілі,  мотоцикли, моторолери, спец. техніку, автобуси без зняття з обліку

Для оформлення договору купівлі-продажу легкового автомобіля, мотоцикла, моторолера, вантажного, пасажирського або спеціального ТЗ, необхідно мати при собі:

Фізична особа-продавець:

  • громадянський паспорт
  • ідентифікаційний код

Якщо продавець транспортного засобу діє на підставі доручення – оригінал нотаріально посвідченої довіреності, із зазначенням у ній права продавати ТЗ.

Для  фізичної особи – продавця другого легкового авто в поточному році, або вантажного, пасажирського, спеціального ТЗ, необхідно попередньо провести оцінку ТЗ, та сплатити податок з доходу від продажу рухомого майна розмірі 5%, та 1,5% військового збору від оціночної вартості ТЗ.

Фізична особа-покупець:

  • громадянський паспорт
  • ідентифікаційний код

Юридична особа-продавець:

  • копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
  • наказ або рішення (протокол загальних зборів) по підприємству стосовно продажу транспортного засобу
  • оригінал довіреності на фірмовому бланку юридичної особи – продавця автомобіля на свого співробітника, уповноваженого на продаж машини, а також його громадянський паспорт.

Якщо від підприємства діє безпосередньо керівник, достатньо громадянського паспорта та печатки підприємства

Юридична особа-покупець:

  • копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
  • наказ або рішення (протокол загальних зборів) по підприємству стосовно купівлі ТЗ
  • оригінал довіреності на фірмовому бланку юридичної особи – покупця ТЗ на свого співробітника, уповноваженого на продаж ТЗ, а також його громадянський паспорт.

Якщо від підприємства діє безпосередньо керівник, достатньо громадянського паспорта та печатки підприємства.

Наші спеціалісти допоможуть в оцінюванні автотранспортного засобу, нададуть кваліфіковану юридичну та технічну консультацію.

Договір куплі-продажу є документом, що офіційно підтверджує факт покупки автомобіля. Цей документ є підтвердженням переходу права власності на будь-яке ТЗ від одного власника до іншого.

Наші спеціалісти допоможуть в оцінюванні автотранспортного засобу, нададуть кваліфіковану юридичну та технічну консультацію.

Договір купівлі-продажу є документом, що офіційно підтверджує факт придбання автомобіля. Цей документ є підтвердженням переходу права власності на будь-яке ТЗ від одного власника до іншого.

Видавати даний документ мають право виключно організації, що пройшли відповідну сертифікацію і мають певні дозвільні документи на надання послуги по оформленню договорів купівлі-продажу. Всі дії щодо придбання чи реалізації автомобілів враховуються сервісним центром. Абсолютно кожний ТЗ підлягає обов’язковій реєстрації в сервісному центрі. Тому ті компанії, які мають право оформлення договорів купівлі-продажу, в обов’язковому порядку сертифікуються в Сервісному центрі МВСУ.

Поверніть пристрій
вертикально